Turističke agencije u Opatiji

Pregled turističkih agencija u Opatiji s opisom usluga.

Antej

Dr. M. J. Oertela 5
51410 Opatija

Tel: +385 51 272 384
Fax: +385 51 273 011
antej@ri.t-com.hr
www.antej.hr
· incoming

Atlas

M. Tita 116/2
51410 Opatija

Tel: +385 51 271 032
Fax: +385 51 271 562
atlastours.opatija@atlas.hr
www.atlas-croatia.com 

· incoming
· izleti

Autotrans

Trg V. Gortana 4/1
51410 Opatija

Tel/fax: +385 51 271 553
opatija@autotrans.hr
www.autotrans.hr
· autobusne karte
· smještaj
· izleti

B.O.Z.A.K.

Liburnijska 1D
51414 Ičići

Tel: +385 51 715 548
Fax: +385 51 741 780
bozakint@ri.t-com.hr
www.bozak.com
· incoming

B.S.A.

V. Nazora 3
51410 Opatija

Tel: +385 51 272 737
Fax: +385 51 272 977
bsa-tours@hi.t-com.hr
www.bsa-tours.com
· incoming

B.W.A. Yachting

V. Nazora 3
51410 Opatija

Tel: +385 51 703 773
Fax: +385 51 703 774
croatia@bwayachting.com
www.bwayachting.com
· pomorska agencija

Contessa Tours

Andrije Štangera 18
51410 Opatija

GSM: +385 91 511 4868
GSM: +385 91 522 7999
contessa.tours@gmail.com
www.contessa-tours.hr
· izleti brodom
· najam plovila

Croma Tours

Nova Cesta 64
51410 Opatija

Tel: +385 51 271 089
Fax: +385 51 272 707
cromatours@ri.t-com.hr
www.cromatours.hr

· smještaj
· incoming

Drakar

Ul. 9. rujna 11
51410 Opatija

Tel: +385 51 271 977
Fax: +385 51 271 996
agency@drakar.hr
www.drakar.hr
· incoming

Efekt

M. Tita 216
51410 Opatija

Tel: +385 51 272 222
Fax: +385 51 740 027
efekt@opatija.net
www.opatija.net

· smještaj

Gioel Travel

M. Tita 88/I
51410 Opatija

Tel: +385 51 271 089
Fax: +385 51 272 707
gioel-travel@ri.t-com.hr
www.gioel-travel.net

· incoming
· smještaj

G.I.Turizam

M. Tita 65
51410 Opatija

Tel: +385 51 273 030
Fax: +385 51 271 967
info@tourgit.com
www.tourgit.com
· smještaj

Kompas

M. Tita 110/2
51410 Opatija

Tel: +385 51 271 912
Fax: +385 51 271 173
opatija@kompas-travel.com
www.kompas-travel.com

· incoming
· smještaj

Kontiki Tours

A. Štangera 44
51410 Opatija

Tel: +385 51 701 201
Fax: +385 51 701 186
contact@kontiki.hr
www.kontiki.hr
· smještaj

Kvarner Touristik

M. Tita 162
51410 Opatija

Tel: +385 51 703 723
Fax: +385 51 703 724
office@kvarner-touristik.com
www.kvarner-touristik.com
· smještaj

Panorama tours

Kosićevo 8
51410 Opatija

Tel: +385 51 718 111
Fax: +385 51 718 112
www.panorama-tours.hr
· izleti

Primo Tours d.o.o.

Eugena Kumičića 6
51410 Opatija

Tel: +385 51 715 117
Fax: +385 51 715 225
GSM: +385 91 250 6212
primotours@gmail.com
www.primotours.hr

· transferi
· izleti

Profico

Primorska ulica bb, Ika
51414 Ičići

Tel: +385 51 294 964
Fax: +385 51 294 963
profico@ri.t-com.hr
· smještaj

Prudens line

Kvarnerska cesta 47a
51211 Matulji

Tel: +385 51 718 940
Fax: +385 51 718 657
prudens@prudens-line.hr
www.prudens-line.hr
· smještaj
· incoming

Tim Tours

Nova cesta 39
51410 Opatija

Tel: +385 51 701 298
Fax: +385 51 701 294
tim-tours@ri.t-com.hr
www.tim-tours.hr

· smještaj
· incoming

Turistička agencija Volosko

I.M.Ronjgova 1
51410 Opatija

Tel/fax: +385 51 703 145
info@opatija-apartments.com.hr
www.opatija-apartments.com.hr
· smještaj

Uniline

M. Tita 200
51410 Opatija

Tel: +385 51 715 110
Fax: +385 51 715 109
kvarner@uniline.hr
www.uniline.hr

· smještaj
· incoming